Tipy na darček

3 dôvody, prečo je zážitok ten najlepší darček pre každého!

Už aj u vás znova začína dilema, čím potešiť svojich rodinných príslušníkov, priateľov alebo známych, keď každý materiálny darček už dostali, prípadne na odpoveď čo by si priali vám povedia “máme všetko” alebo “nič nám netreba”? Nekupujte ďalšie materiálne veci, ktorými ani sami neviete, či sa vôbec trafíte do vkusu, prípadne či neskončia niekde v skrini zapadnuté prachom.

Presvedčíme vás, že ten najlepší darček nie sú materiálne veci, ale zážitky, ktoré zostanú na celý život.

1. Zážitok ako darček – ostane vám na celý život

Oblečenie, nový telefón, počítač, kávovar… To všetko nám po čase akosi zovšednie. Ak chcete darovať naozaj niečo špeciálne, netradičné, vyberte si z našej ponuky a darujte zážitok z jazdy na športovom mega aute, na ktorom človek nejazdí každý deň. Adrenalín, zvuk monštruózneho motora pred sebou a motýlika v bruchu. Už ako malé deti sme tento pocit prežívali pri každom novom zážitku. V DRIVEE veríme, že kúsok tohto dieťaťa, ktoré chce objavovať nové veci, zážitky, skúsenosti v každom z nás zostal.

2. Termín zážitku sa vám prispôsobí

Chceme, aby zážitková jazda, let alebo tandemový zoskok bol čo najväčší zážitok, preto sa vám plne prispôsobíme a vyberieme ten najlepší dátum, kedy to vyhovuje aj vám a zároveň spoločne vychytáme to najlepšie počasie. V prípade nepriaznivého počasia, prípadne ak vám do toho niečo súrne príde, čo úplne chápeme, sa v pohode dohodneme na novom termíne. 110% radosť z vášho zážitku je pre nás najdôležitejšia.

Ak darujete zážitok z DRIVEE, nemusíte si vybrať presný termín. Po zaplatení sa vieme dohodnúť, že si termín dohodneme až po odovzdaní vášho darčeku a po komunikácii s obdarovaným. Sme malá firma plná nadšencov, nie veľký korporát, čiže naša flexibilita bude pre vás určite výhodou.

3. Ideálny darček, ktorý si vyberie naozaj každý

V našej ponuke nájdete niečo naozaj pre každého. Naša DRIVE & FLY ponuka je veľmi pestrá a dokáže nájsť niečo mimoriadne pre každého člena rodiny. Od syna teenegera, ktorý sa nevie dočkať svojho vodičáku až po ostrieľaného šoféra a milovníka športových motorov.

Pre milovníka naozaj, naozaj silných áut

Máte doma fanúšika skutočne silných a športových áut? Ak by ste mu darovali jazdu na monštre s názvom Ford MUSTANG PERFORMANCE ROUSH STG3, ktorý má silu priam neskutočných a neľudských 750 koní a z 0 na 100 dokáže zrýchliť za neuveriteľných 3,6 sekundy… Myslím, že ďalej ani nemusíme pokračovať. Váš milovník silných áut sa zamiluje do nášho Mustangu a riziko je, že si ho raz bude chcieť kúpiť aj do svojej garáže. Ale zážitok na celý život? Garantovane!

TIP NA DARČEK PRE ADRENALÍNOVÉHO NADŠENCA

Pozrite si akú reakciu na našu srdcovku mal skúsený motoristický novinár Maroš Čabák z portálu TOPSPEED:

Pre adrenalínového nadšenca – jazda v kombinácii s plnou akrobaciou

Hľadáte darček pre niekoho, komu nestačí len jeden zážitok a chce ísť ešte o level ďalej? V tom prípade bude ideálnou voľbou kombinácia zážitkovej jazdy na našom Mustangu s plnou akrobaciou s našim leteckým špecialistom Rišom. Jeden z mála slovenských pilotov, ktorý sa venuje naozaj plnej akrobacii vás dostane do úplne inej fázy adrenalínu.

Vybrať si môžete z viacerých kombinovaných ponúk. Samozrejmosťou je prispôsobenie termínu presne podľa vašich predstáv, profi video na pamiatku a v prípade VIP varianty aj špeciálne prekvapenie.

TIP NA DARČEK PRE ADRENALÍNOVÉHO NADŠENCA

Neviete sa rozhodnúť aký zážitok by urobil najväčšiu radost? – darujte univerzálný darčekový poukaz

Nie ste si istý, ktorý zažitok by sa vášmu blízkemu páčil najviac? Stavte na istotu a darujte náš darčekový poukaz a výber zážitkovej jazdy alebo letu nechajte už priamo na ňom / nej. Darčekový poukaz je platný na celú našu aktuálnu ponuku.

Univerzálne darčekové poukážky.

Chceli by ste darčekový poukaz s konkrétnym venovaním? Radi vám taký pripravíme, stačí ak nám do poznámky pri nákupe napíšete text a pošleme vám návrh poukazu priamo pre vás.

UNIVERZÁLNÝ DARČEKOVÝ POUKAZ

Pre teenegera, ktorý sa nevie dočkať vodičáku – Dodge na letisku

Máte aj vy doma teenegera, ktorý už netrpezlivo čaká na svoju oslavu 18-tich narodenín, aby si konečne mohol zaobstarať vodičský preukaz a naberať prvé skúsenosti za volantom? Máme jednu špeciálnu ponuku, ktorá im vyčarí úsmev na tvári.

Jazda alebo spolujazda na Dodge CHARGER s osem stupňovou automatickou prevodovkou, v bezpečnom prostredí okruhu na Senickom letisku, a to všetko pod dozorom skúseného inštruktora z nášho tímu. Tu vodičský preukaz nepotrebuje! Celá dráha len pre neho alebo pre ňu, inštruktor s rokmi skúseností a všetko absolútne bez obáv. Všetko pre radosť vášho juniora. Splňte mu sen na veľkom americkom sedane Dodge CHARGER.

TIP NA DARČEK PRE TEENEGERA

Darujte svojim blízkym poukaz alebo rovno zážitok z našej ponuky DRIVE & FLY a určite sa dočkáte nefalšovaného úsmevu od ucha k uchu. Buďte originálni a nehľadajte ďalšie materiálne veci vo výpredajoch a Black Friday-och. Darujte zážitok, nie veci!

V prípade vašich otázok sme vám plne k dispozícii a radi vám pomôžeme vybrať ten pravý darček! 

Tím DRIVEE.SK