VŠETKO O NÁKUPE A NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Chcete sa dozvedieť ako fungujeme, ako funguje proces objednávky vášho budúceho zážitku. Ste tu správne.

Ako funguje proces objednávky na DRIVEE?
  1. Vyberiete si zážitok, ktorý chcete absolvovať alebo darovať, zaplatíte online, alebo prevodom a následne vám príde poukážka. Poukážku dostanete do mailu, alebo si môžete vybrať aj papierovú formu na vami zvolenú adresu. Taktiež v prípade záujmu si môžete zadať vlastný text.
  2. Dohodnete si termín zážitku na našej telefonickej linke, emailom, alebo vyplnením formulára na našej stránke "MÁM POUKAZ".
  3. Potom už len stačí prísť s dobrou náladou a o ostatné sa postaráme my, aby ste odchádzali s úsmevom a ešte lepšou náladou.
Aké zážitky poskytujeme?

U nás zažijete adrenalín ako na zemi, tak i vo vzduchu. Poskytujeme zážitkové jazdy a zážitkové lety, prípadne kombináciu týchto dvoch (drive&fly). Jazdíme na autách Ford Mustang GT (special edition Jack Roush Stage 3 s kompresorom) na Dodge Charger SXT Plus a Dodge Charger Silver Bullet. Taktiež na motocykli Suzuki Bandit 650 N. Čo sa týka lietadiel, máme k dispozícii historické liedadlo AN-2, akrobatické lietadlo Zlín 142, a vyhliadkové lietadlá typu Cessna 182.

Máme rôzne varianty jázd ako v bežnej premávke, tak i na letiskovom okruhu. Robíme jazdy aj pre “Tínedžerov”, kde v prostredí letiska môžu mladistvý bezpečne viesť auto aj bez vodičského preukazu.

Ďalej môžete u nás zažiť aj vyhliadkové, alebo akrobatické lety, prípadne tandemové zoskoky.

V ktorých mestách jazdíme?

Bežnú premávku jazdíme v Bratislave, Nitre a Senici. Jazdy v premávke  si viete užiť ako šofér, alebo spolujazdec. V Senici, jazdíme okrem bežnej premávky aj letiskovú dráhu na našich autách a tiež tandemovú jazdu na motocykli Suzuki Bandit. Špecialitou je aj zážitková jazda pre Tínedžerov na Dodge Charger bez vodičáku.

Špeciálny kombinovaný zážitok “Drive & Fly” môžete zažiť v Senici, kde hneď po jazde absolvujete vyhliadkový let.

Je trasa jazdy v premávke presne stanovená?

Áno, trasa jazdy je presne daná podľa minutáže. V rámci daného časového variantu a lokality miesta, sa snažíme aby ste si užili miestne prázdne okresky, príp. rýchlostnú cestu alebo diaľnicu. Chceme aby ste si zážitok, čo najviac užili, preto nejazdíme v rušných centrách, aby sme sa vyhli zápcham. V bežnej premávke sa riadime pravidlami cestnej premávky.

Aká je dĺžka dráhy na letisku?

Dĺžka letiskového okruhu je 2160m. Dráha má dĺžku v každom smere 1080m a šírku 30m.

Ako uplatniť darčekový poukaz?
Zakúpený darčekový poukaz si vie obdarovaný uplatniť priamo pri rezervácii zážitku.
Rezerváciu si vie urobiť,
formulárom cez náš web - https://www.drivee.sk/mam-poukaz/
emailom - info@drivee.sk
alebo telefonicky na čísle 0904 871 839.
Vždy treba uviesť číslo poukazu, ktoré je uvedené na darčekovej poukážke.
Darčekový poukaz na zážitok má u nás platnosť až 1 rok.
V prípade univerzálného darčekového poukazu, kde hodnota zážitku je väčšia ako nominálna hodnota poukazu, rozdiel/doplatok
je možné uhradiť po dohovore buď prevodom na účet alebo v hotovosti na mieste
pri realizácii zážitku.
V ktorých mestách lietame?

Zážitky “Drive & Fly” , môžete absolvovať v  Senici a takisto všetky druhy letov a tandemové zoskoky. Pri vyhliadkovych letoch si viete s pilotom dohodnúť v rámci zakúpeného času letu aj jeho trasu.

Je možné zážitkový let alebo jazdu zaznamenať?

Áno, kamerový záznam si viete objednať priamo pri kúpe zážitku, alebo zaplatiť priamo na mieste.

Ako je to so spolujazdcom, je možné niekoho zobrať so sebou?

Podľa typu auta. Pri Mustangu nie, pri Chargeri ano. Pri Mustangu a jazde ako šofér na mieste spolujazdca sedí inštruktor a dozadu nie je možné zobrať ďalších spolujazdcov.

Pri Chargeri je to možné a môžete si zobrať dozadu až dvoch spolujazdcov. Ak chcete zobrať na jazdu spolujazdca môžete si ho objednať  pri kúpe zážitku, alebo zaplatiť priamo na mieste.

Ako je to s ďalšími pasažiermi pri letoch, je možné niekoho zobrať so sebou?

Podľa typu letu. Pri akrobacii nie, pri vyhliadkovych letoch áno. Pozrite kapacitné možnosti pri jednotlivých lietadlách.

Koľko stojí krátkodobý prenájom auta, alebo lietadla na svadbu, alebo firemnú akciu?

Cena sa odvíja od viacerých faktorov napr. od typu vozidla / lietadla, od lokality, časového horizontu, počtu účastníkov a podobne.

Kontaktujte nás na emaily info@drivee.sk alebo nám zavolajte na +421 904 871 839 a radi vám pripravíme cenovú ponuku presne pre vás.