VŠETKO O NÁKUPE A NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Chcete sa dozvedieť ako fungujeme, v ktorých mestách jazdíme a ako funguje proces objednávky vášho budúceho zážitku. Ste tu správne.

Ako funguje proces objednávky na DRIVEE?
  1. Vyberiete si zážitok, ktorý chcete absolvovať alebo darovať, zaplatíte online, alebo prevodom a následne vám príde poukážka. Poukážku dostanete do mailu, alebo si môžete vybrať aj papierovú formu na vami zvolenú adresu. Taktiež v prípade záujmu si môžete zadať vlastný text.
  2. Dohodnete si termín zážitku na našej telefonickej linke, alebo emailom.
  3. Potom už len stačí prísť s dobrou náladou a o ostatné sa postaráme my, aby ste odchádzali s úsmevom a ešte lepšou náladou.
Aké zážitky poskytujeme?

U nás zažijete adrenalín ako na zemi, tak i vo vzduchu. Poskytujeme zážitkové jazdy a zážitkové lety, prípadne kombináciu týchto dvoch (drive&fly). Jazdíme na autách Ford Mustang GT (special edition Jack Roush stage 3 s kompresorom) a na Dodge Charger SXT Plus. Taktiež na motocykli Suzuki Bandit 650 N.

Máme rôzne varianty jázd ako v bežnej premávke, tak i na letiskovom okruhu a tiež jazdíme Slovakia Ring. Robíme jazdy aj pre “Tínedžerov”, kde v prostredí letiska môžu mladistvý bezpečne viesť auto aj bez vodičského preukazu.

Ďalej môžete u nás zažiť aj vyhliadkové, alebo akrobatické lety, prípadne tandemové zoskoky.

V ktorých mestách jazdíme?

Bežnú premávku jazdíme v Bratislave, Nitre a Senici. Jazdy v premávke  si viete užiť ako šofér, alebo spolujazdec na Ford Mustang GT Roush stage 3 a tiež na Dodge Charger SXT Plus. V Senici, jazdíme okrem bežnej premávky aj letiskovú dráhu na Mustangu a tiež tandemovú jazdu s možnosťou šoférovania na motocykly Suzuki Bandit. Špecialitou je aj zážitková jazda pre Tínedžerov na Dodge Charger bez vodičáku.

V Orechovej Potôni jazdime spolujazdy na závodnom okruhu Slovakia Ring.

Špeciálny kombinovaný zážitok “Drive & Fly” môžete zažiť v Senici, kde hned po jazde absolvujete vyhliadkový let.

Je trasa jazdy v premávke presne stanovená?

Áno, trasa jazdy je presne daná podľa minutáže. V rámci daného časového variantu a lokality miesta, sa snažíme aby ste si užili miestne prázdne okresky, príp. rýchlostnú cestu alebo diaľnicu. Chceme aby ste si zážitok, čo najviac užili, preto nejazdíme v rušných centrách, aby sme sa vyhli zápcham.

Aká je dĺžka dráhy na letisku a na Slovakia Ringu?

Dĺžka letiskového okruhu je 2160m. Dráha má dĺžku v každom smere 1080m a šírku 30m. Dĺžka trate v Orechovej Potôni je 5922m, šírka 20m a cieľová rovinka má dĺžku 900m.

V ktorých mestách lietame?

Zážitky “Drive & Fly” , môžete absolvovať v  Senici a takisto všetky druhy letov a tandemové zoskoky. Pri vyhliadkovych letoch si viete s pilotom dohodnúť v rámci zakúpeného času letu aj jeho trasu.

Je možné zážitkový let alebo jazdu zaznamenať?

Áno, kamerový záznam si viete objednať priamo pri kúpe zážitku, alebo zaplatiť priamo na mieste.

Ako je to so spolujazdcom, je možné niekoho zobrať so sebou?

Podľa typu auta. Pri Mustangu nie, pri Chargeri ano. Pri Mustangu a jazde ako šofér na mieste spolujazdca sedí inštruktor a dozadu nie je možné zobrať ďalších spolujazdcov.

Pri Chargeri je to možné a môžete si zobrať dozadu až dvoch spolujazdcov. Dokonca pri deťoch do 11 rokov a výške do 150 cm máte jazdu pre nich grátis. Ak chcete zobrať na jazdu spolujazdca môžete si ho objednať  pri kúpe zážitku, alebo zaplatiť priamo na mieste.

Ako je to s ďalšími pasažiermi pri letoch, je možné niekoho zobrať so sebou?

Podľa typu letu. Pri akrobacii nie, pri vyhliadkovych letoch áno. Pozrite kapacitné možnosti pri jednotlivých lietadlách.

Koľko stojí krátkodobý prenájom auta, alebo lietadla na svadbu, alebo firemnú akciu?

Cena sa odvíja od viacerých faktorov napr. od typu vozidla / lietadla, od lokality, časového horizontu, počtu účastníkov a podobne.

Kontaktujte nás na emaily info@drivee.sk alebo nám zavolajte na +421 904 871 839 a radi vám pripravíme cenovú ponuku presne pre vás.