SPOZNAJTE PRÍBEH DRIVEE

DRIVEE JE ZÁŽITOK Z JAZDY a LETU!

Máme to štastie, že robíme to, čo nás baví

Autá, motorky, lietadlá, rýchlosť, adrenalín. To je niečo, čo nás baví od malička a dúfame, že nikdy neprestane.

Vaša spokojnosť je pre nás to najdôležitejšie

Naše nadšenie sa budeme snažiť sprostredkovať aj vám. Celý zážitok vám samozrejme vieme prispôsobiť presne podľa predstáv.

AKO TO CELÉ ZAČALO?

Celé to začalo už veľmi dávno. Už ako malý chlapec som mal veľmi pozitívny vzťah k všetkému, čo malo kolesá. Cez babety, “pincky”, a simsony, tým si prešla asi väčšina chalanov, som sa k prvej poriadnej veľkej motorke dostal až ako dospelý. Pred vyše dvadsiatimi rokmi to však nebola lacná záležitosť a pre veľa chalanov to v tej dobe bol len nesplnený sen.  

 Ja som sa však rozhodol, že si na ňu zarobím a vycestoval som vďaka škole za “veľkú mláku”. Tu sa zrodila ďalšia myšlienka v podobe výkonných krásných amerických áut – “muscle cars”. Cez známeho som mal možnosť vyskúšať rôzne skvosty tej doby ako Pontiac GTO, Grand AM, Mustang GT, Camaro, Corvette, Buick a americkú klasiku v podobe pick-upov ako RAM, F-150, GMC, Chevy a podobne.                         

Po návrate na Slovensko som si svoju vysnívanú motorku kúpil a potom ešte niekoľko dalších.

Nezostalo však len pri dvoch kolesách, a s parťákom sme sa dohodli, že budeme sny plniť nielen sebe ale aj širokej verejnosti v podobe "amerických svalov" a v roku 2016 sa zrodil projekt Zážitok z jazdy. Nie každý si môže dovoliť luxus v podobe výkonného amerického športiaku a takisto nie každý mal možnosť sa dostať na závodnú trať, či už na profi okruh alebo aspoň na letisko. Chceli sme priniesť ľuďom zážitok z jazdy a nielen to. V roku 2017 sme vďaka Richardovi začali spolupracovať so senickým letiskom a jazdy sa z bežnej premávky rozšírili aj na letiskový okruh a k zážitkom pribudli aj zážitky z lietania v podobe vyhliadkových a akrobatických letov.

 

V našej firme veríme, že ak robíte niečo čo vás baví môžete to robiť viac ako dobre a vaši zákazníci to ocenia. Dôkazom toho je, že za relatívne krátku existenciu máme už vyše 1000+ spokojných zákazníkov a naše priemerné hodnotenia sú 4,9* z 5*. Naša práca je aj naše hobby, takže to nerobíme len pre generovanie zisku. Pozitívne referencie sú naše palivo a pridaná hodnota pre nás je zákazník, ktorý odchádza s úsmevom.

RUDY – co-founder & CEO DRIVEE

2016
ZAČIATOK PROJEKTU
1000
SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV
100
FIREMNÝCH EVENTOV
4
ĽUDIA V HLAVNOM TÍME

DRIVEE TÍM

Spoznajte tím ľudí, pre ktorých je zážitok nielen radosťou, hobby a vášňou ale aj prácou.

RICHARD

SKYTEAM AKROBACIE

Na senickom letisku je vedúcim letovej prevádzky, examinátor a inšpektor. Je ženatý. Má dve deti, syna a dcéru. Lieta na všetkom, čo má krídla a je špecialistom na plnú leteckú akrobaciu.

RUDY

AUTO-MOTO INŠTRUKTOR

Motorky a autá bol vždy jeho sen a vďaka jeho otcovi sa mu splnil už v 3 rokoch, keď dostal svoju prvú motorku. Neskôr sa dostal aj k amatérskému závodeniu a má čo-to najazdené. Pri študentskom programe v spojených štátoch sa zamiloval do amerických “muscle cars” a táto školská láska mu vydržala dodnes.

JUMO

AUTO-MOTO INŠTRUKTOR

Ako športovec sa už asi narodil. Venoval sa najmä fotbalu, ale vždy mal blízko aj k motoršportu. Keď mohol, nevynechal ani jeden seriál MotoGP v našich končinách. Momentálne presedlal aj na "bezmotorové štvorkolky", keďže sa oženil a v januári sa mu narodila dcéra.

RICHARD Jr.

SKYTEAM VYHLIADKOVÉ LETY

Lietanie je jeho veľká záľuba už od detstva, a preto sa rozhodol ísť touto cestou aj ako profesionálny pilot. Aktuálne študuje na leteckej fakulte TUKE v Košiciach. Má priateľku a vo voľnom čase sa okrem nej venuje aj hokeju.