Spolupráce

Nová spolupráca v reklame, EGO & BOREC..

Vďaka Marošovi, ktorý nás doporučil a Ďurovi z PlayGround13, sme mali možnosť sa podielať na tejto zaujímavej reklame. "Vedľajšiu roľu" si v nej zahral náš Mustang Roush Performance:)

Aj keď je to reklama na "chľast", myšlienka, že keď už niekto pije, má si radšej zavolať odvoz alebo ísť po svojich, sa nám páčila. Poviete si, že to je predsa samozrejmosť, keď pijeme alkohol, tak nesadáme za volant. No, žial v našich končinách to nie je až tak úplne samozrejmé a veľa takýchto prípadov aj končí tragicky. Pritom stačí si za pár eúr zavolať Taxi a dostať sa domov bezpečne a bez problémov..

Samotné natáčanie reklamy, bola veľmi dobrá skúsenosť. Aj keď naše auto sa tam "mihlo" len na pár sekúnd (celá reklama má len necelú minútu), netušili sme ako je to celé náročné a príprava pomerne zložitá. Režisér chcel aby EGO zdvihol auto v reklame do vzduchu a pritom to mal urobiť z pozície, keď auto driftovalo! Bola to pre nás veľká výzva, ale vďaka Maťovi z komparzu a daľším členom tímu sa to všetko zvládlo na jednotku.

Zdroj : PLAYGROUND13.com