Tipy na darček

Čo zažijete pri rozlúčke so slobodou?

auto lietadlo

No predsa neskutočný adrenalín a obrovské prekvapenie. Nie je nad to ako keď vášmu srdcu blízky človek netuši čo ho čaká a vy ho viac ako príjemne prekvapíte. Nevie kam ho veziete a čo všetko sa tam “zomelie”. No odchádza s úsmevom a ešte lepšou náladou.

Kto chce byť originálny a rád by venoval dar od srdca, daruje spomienku, ktorá len tak nevybledne a vždy pri jej pripomenutí vyčaruje úsmev. A nemusíte pritom minúť ani “majland” ako pri niektorých drahých vecných daroch, na ktoré sa aj tak časom zabudne.

A čo tak rovno dvojitú dávku adrenalínu? Darujte z našej ponuky drive & fly!

Ako to prebieha?

Predstavte si ten adrenalín a ten úsmev, prekvapenie,keď svojmu kamarátovi dáte dole šatku, ktorou mal predtým zaviazane oči.. Alebo aj keď ho nechcete úplne prekvapiť a síce vidí, že ide na letisko, ale už má dopredu obavy, že tandemový zoskok zrovna nechcel, a toho sa naozaj bojí. A bum! Čaká ho nablískaná americká krásna so 750 koňmi pod kapotou! Špeciálne auto, na ktorom si teraz on/ona, ide zajazdiť po letiskovej dráhe, alebo sa zverí do rúk nášho profi inštruktora a jazdu si vychutná zo sedadla spolujazdca.

Pred jazdou dostane krátku inštruktáž a vybavíme krátke formality (podpis VOP) a môže sa ísť nato! Zážitok mu vieme zvečniť aj na go-pro kameru aby si mohol neskôr pozrieť detaily, ktoré mu predtým pri tej rýchlosti mohli uniknúť.

Po jazde Vám inštruktor urobí isto ešte nejaké pekné spoločné foto a tiež ukáže srdce tátoša – motor, kde vám prípade zaujmu povie aj technické detaily.

Pokiaľ vám z toho všetkého “vysmädlo”, môžete sa osviežiť v našom letiskovom bare.

A potom pokračovať vo vašom programe ďalej..

Neviete sa rozhodnúť čo by bolo pre Vašu partiu najlepšie? Zavolajte nám a my Vám poradíme..