Americké autá

Nemusíš ísť za veľkou mlákou, aby si si splnil americký sen!

ford mustang auto

Pre veľa ľudí „americký sen“ vyjadruje peniaze a s tým spojenú slobodu. Za peniaze si môžete kúpiť hocičo, napríklad aj krásne, výkonné auto v podobe amerického športiaka – amerických svalov tzv. “muscle cars”.

U nás v Drivee nepotrebujete veľa peňazí a ani cestovat do Ameriky a môžete si tento sen splniť v podobe zážitkovej adrenalínovej jazdy. V prípade, že zážitok darujete, darujete s ním aj krásnu spomienku, ktorá len tak nevybledne. Klasických a nudných darčekov je každý rok aj tak dosť, darujte radšej zážitok, na ktorý sa nezabudne!

Navyše, nepotrebujete platiť žiadne kaucie, depozity ani iné príplatky, stačí si priniesť dobrú náladu a vodičský preukaz. V prípade, že ho nevlastníte, môžete si všetky naše zážitky vychutnať aj zo sedadla spolujazdca a za volantom vám bude robiť spoločnosť jeden z našich profi inštruktorov.

A prečo práve americké športové auto? Jednoducho preto, že je iné. Je iné od tých, na ktoré sme my v Európe zvyknutí. Sú veľké, sú pohodlné a za každých okolností budia obdiv okolia. Naše autá sú navyše špeciálne edície, ktoré zaujmú hneď na prvý pohľad. A majú samozrejme krásny zvuk, do ktorého sa zamilujete na prvé počutie. Môžete ich tiež použiť na rôzne príležitosti ako sú napr. svadby alebo firemné akcie.

Vidíme sa!